Hopp til produktinformasjon
1 av 4

Trendnet

SFP fibermodul MonoMode Trendnet TI-MGBS40

Vanlig pris 2.347,99 kr
Vanlig pris 0,00 kr Salgspris 2.347,99 kr
Avgift inkludert. Frakt beregnes ved kassen.
  • Type: Fiberoptisk
  • Farge: Grå
  • Bølgelengde: 1310 nm
  • Tilkoblinger: RJ-45 x 1

Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk, liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøpSFP fibermodul MonoMode Trendnet TI-MGBS40 til en uslåelig pris.